DRUKARKI FISKALNE

Dla bardziej wymagających klientów oferujemy drukarki fiskalne, na których prowadzi się sprzedaż przy użyciu komputera/tableta/POSA z odpowiednim oprogramowaniem: magazynowym, recepcyjnym, gastronomicznym itp.

Możliwość nabycia kasy bądź drukarki fiskalnej używanej (po wymianie pamięci fiskalnej). Cena uzgadniana w każdym przypadku odrębnie.


 

 

Drukarka fiskalna Deon online

2290 zł
netto
DEON Online to wszechstronna drukarka, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Niewielkie gabaryty i ergonomia DEON Online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia drukarki. Urządzenie obsługuje także funkcję e-paragonu z możliwością całkowitego wyeliminowania wydruku papierowego.

Drukarka fiskalna Bono online

2490 zł netto Drukarka fiskalna BONO Online to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie z przeznaczeniem dla małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. BONO Online należy do segmentu najbardziej zaawansowanych urządzeń fiskalnych. Zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolne grafiki i kody QR.

Drukarka fiskalna HD 2 online

2990 zł netto Drukarka ta oferuje pełną obsługę e-paragonu, a dzięki temu niższe koszty użytkowania urządzenia. Dodatkowo drukarka może pracować w trzech trybach, jako urządzenie ogólnego zastosowania, wersja apteczna lub bileterka – wybór wersji dokonywany jest jednorazowo przez serwisanta podczas fiskalizacji drukarki. Drukarka fiskalna HD II Online to jedyne na rynku urządzenie z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych.

Drukarka fiskalna Thermal A XL2

2899 zł netto Thermal A XL2 to dedykowana dla aptek wersja znanej i cieszącej się bardzo dużą popularnością na rynku drukarki fiskalnej. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na wyjątkowo łatwe i ergonomiczne zaaranżowanie dowolnego stanowiska kasowego.

Drukarka fiskalna Thermal HD online

3249 zł netto Drukarka do zadań specjalnych - Posnet Thermal HD - teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i gwarancję najwyższej jakości.

Partnerzy InfoService

0