• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Odwiedziło nas: 97137
Powered by INFO SERVICE
INFO SERVICE

Firma INFO SERVICE specjalizuje się w zaawansowanych usługach informatycznych w segmencie branży hotelarsko-turystycznej oraz sanatoryjnej. Działalność firmy trwa nieprzerwanie od roku 1994 co przekłada się na wysoki potencjał doświadczenia oraz profesjonalizm obsługi klienta. Obsługa ta polega na kompleksowej integracji systemów IT, począwszy od projektu, poprzez wdrożenia i szkolenia, a skończywszy na stałej konserwacji infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwie.

 

Współpracujemy z trzema największymi firmami produkującymi urządzenia fiskalne w Polsce  tj: Elzab, Novitus i Posnet. Od samego początku działania firmy z powodzeniem instalujemy urządzenia fiskalne u klientów, zapewniając bezpłatne szkolenie, tanie przeglądy ustawowe a potem szybki i sprawny serwis.

INFO SERVICE oprócz branży hotelarskiej wdraża również oprogramowanie firmy INSOFT z Krakowa. Ich produkty przeznaczone są głównie dla sklepów, supemarketów, minimarketów, hurtowni oraz od niedawna dla stacji benzynowych. Program magazynowy PC-MARKET7, czy program do sprzedaży kasowej PC-POS7 jest bardzo ciekawym, atrakcyjnym, łatwym w obsłudze i niedrogim rozwiązaniem, pozwalającym stworzyć prosty w obsłudze system sprzedaży w sklepie, dający wiele korzyści.


JESTEŚMY PARTNERAMI

Microsoft insoft
novitus posnet

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!