Oferta

Oferta na program:
HotelinW - Obsługa Recepcji” 
HotelinW - moduł Elektronicznej Ewidencji Pacjenta” 
Planowanie Zabiegów”
MaginW – Żywienie i Magazyny”
KasainW – Punkt Sprzedaży”

Zobacz ofertę
Oferujemy systemy sprzedaży oparte na programach firmy INSOFT, której jesteśmy Autoryzowanym Partnerem oraz programach firmy INSERT. Przeprowadzamy bezpłatne prezentacje oprogramowania firm INSOFT i INSERT.

Zapewniamy profesjonalne wdrożenie systemu, przeszkolenie, stałe wsparcie serwisowe oraz szybko i sprawnie działający, blisko umiejscowiony serwis. / DZIAŁAMY NA LOKALNYM RYNKU tzn. w promieniu 60km / Mamy pełne uprawnienia do sprzedaży, wdrażania oraz do prowadzenia serwisu oprogramowania firmy INSOFT, urządzeń fiskalnych firm: NOVITUS i POSNET !!!


 

Dla bardziej wymagających klientów oferujemy drukarki fiskalne, na których prowadzi się sprzedaż przy użyciu komputera/tableta/POSA z odpowiednim oprogramowaniem: magazynowym, recepcyjnym, gastronomicznym itp.

Możliwość nabycia kasy bądź drukarki fiskalnej używanej (po wymianie pamięci fiskalnej). Cena uzgadniana w każdym przypadku odrębnie.


 

 

Drukarka fiskalna Deon online

2290 zł
netto
DEON Online to wszechstronna drukarka, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Niewielkie gabaryty i ergonomia DEON Online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia drukarki. Urządzenie obsługuje także funkcję e-paragonu z możliwością całkowitego wyeliminowania wydruku papierowego.

Drukarka fiskalna Bono online

2490 zł netto Drukarka fiskalna BONO Online to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie z przeznaczeniem dla małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. BONO Online należy do segmentu najbardziej zaawansowanych urządzeń fiskalnych. Zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolne grafiki i kody QR.

Drukarka fiskalna HD 2 online

2990 zł netto Drukarka ta oferuje pełną obsługę e-paragonu, a dzięki temu niższe koszty użytkowania urządzenia. Dodatkowo drukarka może pracować w trzech trybach, jako urządzenie ogólnego zastosowania, wersja apteczna lub bileterka – wybór wersji dokonywany jest jednorazowo przez serwisanta podczas fiskalizacji drukarki. Drukarka fiskalna HD II Online to jedyne na rynku urządzenie z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych.

Drukarka fiskalna Thermal A XL2

2899 zł netto Thermal A XL2 to dedykowana dla aptek wersja znanej i cieszącej się bardzo dużą popularnością na rynku drukarki fiskalnej. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na wyjątkowo łatwe i ergonomiczne zaaranżowanie dowolnego stanowiska kasowego.

Drukarka fiskalna Thermal HD online

3249 zł netto Drukarka do zadań specjalnych - Posnet Thermal HD - teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i gwarancję najwyższej jakości.

Posiadamy uprawnienia na sprzedaż i serwisowanie urządzeń fiskalnych największych polskich producentów: NOVITUS, POSNET.

W zależności od wielkości placówki i specyfiki jej pracy pomagamy w wyborze właściwego modelu kasy uwzględniając parametry techniczne i cenę.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Next Pro online

2690 zł netto Kasa zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Next Pro jest dla użytkowników nowoczesnych i wymagających. To ulepszony, najnowocześniejszy, skalowalny system doskonały zarówno dla małego jak i wielkiego biznesu, dzięki aktualizacjom oprogramowania sprzedaży ciągle się rozwijający. Czy to butik odzieżowy, czy budka z lodami, czy sieć piekarni, restauracji lub dużych marketów spożywczych, Next Pro będzie odpowiedni wszędzie tam, gdzie właściciel oczekuje bezkompromisowego działania kasy z systemem sprzedaży. Opróćz samej kasy oferujemy współpracujący z nią system chmurowy NoviCloud

Link online

1490 zł
netto
LINK Online to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci LAN lub opcjonalnie poprzez moduły WiFi lub GSM. Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT.

Mała online

1490 zł netto Kasa dedykowana dla małych punktów sprzedaży, umożliwia przekazywanie danych do Centralnym Repozytorium Kas (CRK) poprzez port LAN lub opcjonalnie przez moduły WiFi lub GSM, zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

nano online

1490 zł netto Wydajna i kompatybilna • NANO online posiada bardzo wydajny akumulator – bez zasilania zewnętrznego może wydrukować nawet 3.000 paragonów. Kasa może komunikować się m.in. z CRK, komputerem, wagą, skanerem, terminalem płatniczym. Klawiatura wykonana jest z silikonu, co zabezpiecza elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. NANO online ma możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu, zaprogramowania nazwy towaru do 40 znaków oraz wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie.

nano II online

1550 zł netto Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.

next online

2390 zł netto Kasa oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Urządzenie nagrodzone prestiżowym Godłem Promocyjnym Teraz Polska w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia Twojego biznesu.

sento online

1790 zł netto Kasa SENTO Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

Ergo online

1299 zł netto Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

mobile online

1549 zł netto To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce. Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne.

fawag lite online

1349 zł netto Fawag lite online jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.

 

 

Sprzedajemy też wszelkie pozostałe urządzenia sklepowe, między innymi: wagi proste, kalkulacyjne, etykietujące, do zabudowy /organizujemy ponowną legalizację wag/

- czytniki kodów kreskowych
- sprawdzarki cen
- drukarki etykiet
- inwentaryzatory, kolektory danych
- ekrany dotykowe
- systemy POS
- elektroniczne etykiety


Uzupełnieniem naszej oferty są terminale płatnicze firmy PAYTEL z Warszawy. Cechuje je konkurencyjna oferta cenowa, prowizje na najniższym poziomie oraz sprawnie zorganizowany serwis.

Wszystkie formalności, instalację terminala i szkolenie personelu wykonuje nasz pracownik. Terminale PAYTEL można połączyć z kasami NOVITUS i ELZAB, dzięki czemu zyskujemy szybszą obsługę.Partnerzy InfoService

0